Home

Anita haradinaj

Profile von Personen mit dem Namen Anita Haradinaj anzeigen. Tritt Facebook bei, um dich mit Anita Haradinaj und anderen Personen, die du kennen.. Juli 1968 in Gllogjan bei Dečani, SFR Jugoslawien) ist ein kosovarischer Politiker (AAK). Während des Kosovokrieges war Haradinaj Unterkommandant der paramilitärischen Organisation UÇK. Vom 9. September 2017 bis zum 19 Ramush Haradinaj is currently married to the RTK news reporter Anita Haradinaj, they have three young children, two boys and one girl. Haradinaj has five brothers. Two of them, Luan Haradinaj and Shkelzën Haradinaj, were killed as members of the KLA during the fights with the Serbian security forces. In December 2002, Haradinaj's brother Daut was sentenced by a UN court in Kosovo for his. Gazetar: Vlorijan Halili Kamerman: Lirak Stublla Montazher: Arianit Halil Cka ka me honger_Anita Haradinaj & Lola Haradinaj - Duration: 6:24. Çka ka me hongër? 27,304 views. 6:24. Qumili - Kamerat Zybaja dhe Nusja HUMOR 1998 - Duration: 7:51..

Anita Haradinaj, gruaja e ish-kryeminsitrit të Kosovës feston ditëlindjen e saj sot, mes polemikave që pak ditë më parë është dhùnuar nga babai i fëmijëve të saj. Vetë Anita i ka përgenjështruar lajmet e dhëna në mediat kosovare, duke thënë se Ramushi në fakt ka shumë vite që e rreh, por veçse me dashuri Anita Haradinaj je reporterka RTK, sa kojom bivši vođa OVK ima troje dece, dva sina i kćerku. Ovo mu je inače drugi brak, već je bio oženjen Finkinjom, sa kojom ima sina. HIRURZI U ŠOKU! Jasmina (23) je svakodnevno gledala TV i radila jednu stvar, a onda se u toku noći probudila u bolovima i završila na operacionom stolu. Ramuš i Anita i preko leta rade ono što najbolje znaju. Një ngjarje e rëndë dyshohet se ka ndodhur në familjen e ish-kryeministrit Ramush Haradinaj. Portali Bota.sot, shkruan se në Urgjencën e Qytetit në Prishtinë, është paraqitur e rrahur dhe e dhunuar, bashkëshortja e Haradinajt, Anita.Sipas medias në fjalë, thonë se Policia ka qenë edhe në shtëpinë e Haradinajt, ku ka marrë në pyetje çiftin se çfarë ka ndodhur No, Anita, kako se zove njegova supruga nije mu prva izabranica. On je ranije bio oženjen Finkinjom, sa kojom ima sina. Sada, sa reporterkom RTK ima troje dece, dva sina i kćerku. Evo i kako izgleda Anita. HARADINAJ PIVOM ZALIVA SLOBODU! Ovako bivši premijer Kosova PLJUJE SRBIJI u lice! (FOTO) foto: A Рамуш Харадинај (алб. Ramush Haradinaj; Глођане код Дечана, 3. јул 1968) албански је политичар са Косова и Метохије. Бивши је премијер самопроглашене Републике Косово и бивши вођа терористичке организације ОВК

Megjithatë, siç thekson zonja Haradinaj, më shumë nga lajmi janë shqetësuar familjarët e saj. Anita sqaron se në 6 tetor kur ka nisur të qarkullojë lajmi në media, ajo ka qenë në Durrës në një festë ditëlindjeje, ndërsa Ramushi ishte në Kosovë me fëmijët. Jo fare. Nuk është hera e parë ë kam qenë pjesë e. Pas raportimit në Koha Ditore se ish-kandidatja për deputete nga PSD-ja Shqipe Pantina, pritet të propozohet ambasadore në Japoni, me çelës politik, si dhe në garë për t'u bërë pjesë e shërbimit diplomatik është edhe Anita Haradinaj, gruaja e ish-kryeministrit Haradinaj, si dhe ish deputetja tjetër e PSD-së, Aida Dërguti, ka reaguar Kreshnik Ahmeti, këshilltari i ish. Ditën e sotme në media ka qarkulluar një lajm se ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka rrahur keq bashkëshorten e tij Anita Haradinaj. Sipas Bota.sot, Anita ka shkuar mbrëmjen e djeshme në Urgjencën e Qytetit në Prishtinë, ndërsa policia ka shkuar në banesën e ish-kryeministrit dhe i ka marrë të dy në pyetje. Por ky [

Anita Haradinaj Profile Faceboo

Bevor Haradinaj im Krieg 1998/99 zum Warlord der Region Dukagjin aufstieg, hatte er in der Romandie als Rausschmeisser in einem Nachtlokal gearbeitet. (Bild: Hazir Reka / R) Es ist unmöglich,.. Por moderatorja Anita Haradinaj, tregon se e ka lexuar raportimin e mbrëmshëm për të si dhe mohon se ish-kryeministri Haradinaj ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj. Po e kam pa (raportimin). Së pari unë hiç sjam në Prishtinë, jam në Durrës, e para e punës. Kështu që nuk janë të vërteta hiç, po nuk e di pse janë çu pesh, deklaroi Anita Haradinaj për Gazetën Express. Koha saznaje da su Anita Haradinaj, supruga bivšeg premijera Haradinaja, kao i bivša poslanica PSD Aida Derguti, u procesu regrutovanja. Ministarstvo spoljnih poslova nije komentarisalo za Kohu da li su Derguti i Haradinaj među odabranima. Proces izbora konzularnih službenika je u toku, u skladu sa važećim uputstvima i pravilima. Trenutno se u okviru MIP tretiraju žalbe kandidata koji. Anita Haradinaj reagon pas lajmit se është rrahur nga Ramush Haradinaj 07/10/2020 | 11:36 E përditshmja Bota Sot duke u thirrur në burime të veta raportoi mbrëmë se moderatorja Anita Haradinaj është sulmuar fizikisht nga burri i saj, ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe sipas raportimit të tyre moderatorja ka përfunduar në Emergjencë Por, megjithëkëtë, Ramush Haradinaj dhe PSD-ja nuk e kishin shkëputur bashkëpunimin. Ish-kandidatja për deputete nga kjo parti, Shqipe Pantina, pritet të propozohet ambasadore në Japoni, me çelës diplomatik. Në garë për t'u bërë pjesë e shërbimit diplomatik është edhe gruaja e ish-kryeministrit Haradinaj, Anita

Ramush Haradinaj - Wikipedi

Cka ka me honger_Anita Haradinaj & Lola Haradinaj - YouTube

Anita Haradinaj is a senior announcer of Kosovo's most watched and respected newscast. Haradinaj has five brothers. Two of them, Luan and Shkelzën, were killed as officers of the Kosovo Liberation Army during the fights with the Serbian security forces. His brother Daut Haradinaj served a five-year sentence in Kosovo for unlawful killings of fellow Albanians during the Kosovo War of 1999. His. Zanimljivo je posebno, da se Anita Haradinaj, supruga bivšeg premijera, takođe pominje kao kandidat za diplomatsku službu. Pre tri meseca, Ministarstvo na čelu sa Meljizom Haradinaj Stubla (ABK) otvorilo je konkurs za 15 zaposlenih, koji će biti raspoređeni kroz konzularne misije. Koha saznaje da su Anita Haradinaj, supruga bivšeg premijera Haradinaja, kao i bivša poslanica PSD Aida.

Por, megjithëkëtë, Ramush Haradinaj dhe PSD-ja nuk e kishin shkëputur bashkëpunimin. Ish-kandidatja për deputete nga kjo parti, Shqipe Pantina, pritet të propozohet ambasadore në Japoni, me çelës politik. Në garë për t'u bërë pjesë e shërbimit diplomatik është edhe gruaja e ish-kryeministrit Haradinaj, Anita Anita Haradinaj ka rrëfyer jetën e saj me Ramush Haradinajn. Rrëfimi i zonjës Haradinaj vjen pas lajmeve të qarkulluara në media, se kjo e fundit është dh.unuar nga i shoqi. Të jesh figurë publike do bëhesh pjesë e faqes së parë të gazetës apo portaleve, pjesë e thashethemeve. Jeta publike këto i Anita dhe Ramush Haradinaj bëhen 'horë', arsyeja do t'iu lë gojëhapur. 10/08/2020 12:52 nga: N S. Anita Haradinaj; Ramush Haradinaj; Përdorimi i fotoshopit në ditët e sotme është bërë diçka normale, madje ka fytyra të njohura të cilët e pranojnë publikisht se bëjnë përdorimin e tij. Përveç, artistëve të estradës edhe politikanët më sa duket i kanë hyrë kësaj.

Ovo je žena Ramuša Haradinaja, zajedno se bahate na

 1. Ramush Hardinaj ushtroi dhunë mbi bashkëshorten? Reagon
 2. LEPOTICA I ZVER: Ovo je žena Ramuša Haradinaja koju nikad
 3. Рамуш Харадинај — Википедиј
 4. Ramush Haradinaj dhunon bashkëshorten?! Rrëfehet Anita
 5. Ahmeti: Skandaloze nëse Anita Haradinaj, Shqipe Pantina e
 6. Ramush Haradinaj bën bashkëshorten për spital?/ Reagon

Der rätselhafte Reichtum eines früheren Kriegsherrn NZ

Pas lajmit në mediat e Kosovës se Ramush Haradinaj ka

Komentuesi ofendon kryeministrin Haradinaj, kështu iAlbania grants citizenship to Kosovo's ex-premier

Anita Haradinaj detyrohet të rrëfej të vërtetën mbi dh

 1. Anita dhe Ramush Haradinaj bëhen 'horë', arsyeja do t'iu
 2. 1KL - Anita Haradinaj 18.10.2020
 3. EKSKLUZIVE/ Anita Haradinaj flet per here te pare ne Abc News mbi dhunen nga Ramushi
 4. Ftesë në 5, Anita & Lola Haradinaj: Sfidë dhe thashetheme me motrat fqinje, 14 Prill 2020, Pjesa 3
 5. 50 pyetjet me Anita Haradinajn!
 6. Rudina - Anita dhe Lola Haradinaj, dy motrat qe jane martuar me dy vellezer! (05 tetor 2019)

VIZION PLUS - RREFIMI I  ANITA HARADINAJ

 1. ELITE SHOW - Intervista 5 minutëshe me Anita Haradinaj
 2. U tha se Anita Haradinaj u bë për spital nga Ramushi, kjo video dëshmon gjithçka!
 3. “Ramush Haradinaj rr*hu bashkëshorten dhe ajo përfundoi në spital”, vjen reagimi i parë nga...
Nishani erteilt Haradinaj albanische StaatsbürgerschaftAnita Haradinaj akuzon disa media: Jeni bërë si medie

Kush eshte djali qe Arilena shfaqet duke e puthur gjithe pasion

 1. Albani dedikim dashurie për Bietën: Qëkur të kam njohur…
 2. Histori Dashurie Imazh RTK
 3. Një teze e dashurë si Anita, i jep mbështetje të pafund djalit të Lolës
 4. Publikohen pamje nga festa në familjen e Daut Haradinaj
 5. Makina e se vertetes, Ramush Haradinaj
Këto janë familjet e kandidatëve për kryeministër (FotoBashkë me Aniten, mirëpritëm në shtëpinë'Gati për gjysmë-maratonë', kryeministri me bashkëshortenAnita Hara - Bio Data Artis Seksi dan Model Hot SituasiIntervistë ekskluzive me Kryetarin e AAK-së, RamushRamush HaradinajAnita Muçaj lufton koronavirusin duke konsumuar verë të bardhë
 • Anwalt arbeitsrecht heidelberg.
 • Simon charles dorante day.
 • Matchesfashion us.
 • Wie alt werden wüstenheuschrecken.
 • Bugatti molsheim.
 • Wii anschlusskabel.
 • Internet beschleunigen windows 10.
 • Salomon schuhe ebay.
 • Was versteht man unter der fragestunde.
 • Jack daniels metallschaukel.
 • Rassismus schwarz weiß.
 • Barbara windsor ehepartner.
 • Denon avr bass einstellen.
 • Teenager stinkt.
 • Nest heizung.
 • Cougar panzer big tower.
 • Ringen bayernliga tabelle.
 • Arun nayar nikhil nayar.
 • Yorck polus familie.
 • Warum stinken fürze nach alkohol.
 • Fake whatsapp nachrichten.
 • Selbstständig als bf3 fahrer.
 • The l word fortsetzung.
 • Firewatch ps4 trophies.
 • Hakenleiste tür.
 • Live new orleans.
 • Torwart nervosität.
 • Polarwirbelsplit aktuell.
 • Isolationswächter.
 • Wetter nairobi 16 tage.
 • Panzer namen bundeswehr.
 • Mahnung an kind.
 • The walking dead carol staffel 6.
 • Zusammen sind wir stark sprüche.
 • Bonfiglioli planetengetriebe.
 • Title music from a clockwork orange.
 • Konkordienformel text.
 • Kelly services möhlin.
 • Was ist ein lokales netzwerk.
 • Excel kostenlos.
 • Zeit geschenk zitat.